laatste update zondag 15 maart 2020 maatregelen coronavirus

Beste ouders,

Naar aanleiding van de nieuwe maatregelen rondom het coronavirus willen we graag een laatste update geven over hoe wij hier als praktijk mee omgaan.

Wij volgen de adviezen en richtlijnen die vanuit het ministerie en RIVM worden gegeven. Dit betekent dat wij vooralsnog de praktijk niet zullen sluiten. Kinderen die niet ziek zijn mogen gewoon naar de praktijk komen. Daarbij volgen wij uiteraard alle voorzorgsmaatregelen. De begeleiding in de praktijk vindt één op één plaats waarbij wij extra letten op voldoende afstand en hygiënemaatregelen in acht nemen. Wij doen er alles aan om de lessen op maat te kunnen blijven geven en continuïteit te bieden aan de kinderen en hun voortgangsproces.

Mocht er voorkeur zijn voor online vervolgen van de lessen dan hebben wij daar natuurlijk ook begrip voor. Graag hoort de desbetreffende begeleider tijdig wanneer deze keus de voorkeur heeft.

Team Leer en Meer

Mireille mireille@leerenmeerwerkt.nl

Rianca rianca@leerenmeerwerkt.nl

Anneke anneke@leerenmeerwerkt.nl

Jacqueline jacqueline@leerenmeerwerkt.nl

Joke joke@leerenmeerwerkt.nl

Leonore leonore@leerenmeerwerkt.nl

Marleen marleen@leerenmeerwerkt.nl

Nicole

Lili